Kunduz

Kunduz paketlerini incelemek için TIKLA

Kunduz İndirim Kodu
Kodu, satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına ALİSAN453T girmeyi unutmayın!

Kunduz 2025 YKS, LGS dönemlik üyeliklerinde erken üyelik indirimi yanında ALİSAN300 indirim koduyla Ek 300 TL indirimi kaçırma! Sınırlı sayıdaki indirim kodunu bitmeden kullanın!

Kunduz 300 tl indirim kodu
Kunduz 300 TL indirim kodu

Kunduz Soru Uygulaması, YKS, KPSS, DGS ve LGS başta olmak üzere sınav hazırlanan öğrenciler ve okula devam eden öğrencilerin derslerinde takıldıkları sorularını en kısa sürede çözüp mobil ile öğrencilere ulaştıran çok meşhur bir uygulamadır.

Kunduz Soru Uygulaması, YKS,KPSS ve LGS başta olmak üzere sınav hazırlanan öğrenciler ve okula devam eden öğrencilerin sorularını en kısa sürede çözüp mobil ile öğrencilere ulaştıran çok meşhur bir uygulamadır.

Uygulamada 3 soruyu ücretsiz üye olarak sorabilirsiniz. Böylece Kunduz Soru uygulamasını tanımış olursunuz.

KUNDUZ 125 TL İNDİRİM KODU: ALISAN453T

Kunduz, YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS’ye hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması.

Soru Çözümü

YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS’ye hazırlıkta tüm derslerden soru sor, anında soru çözümü al, çözülmeyen sorun kalmasın!
Soru Bankası: Şimdiye kadar sorulmuş tüm YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS soru ve çözümlere ulaş. Ders ve konu seç. Zorluk belirle. Testi başlat. Görmediğin soru kalmasın!
Rehberlik: YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS hazırlık sürecinde psikolojik ve motivasyon desteği, sınav stresi ile başa çıkma yolları vb. konularda rehberlik ekibimize danış!

Eğitim Koçluğu

Kişisel haftalık ders çalışma programı hazırlama, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS soru bankası ve konu anlatımlı kaynak tavsiyeleri, tercih dönemi desteği!

Neden Kunduz?

Ortalama 15 dakikada hızlı soru çözüm desteği: Siz öğrencilerin zamanla yarıştığı bir dönem olan YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS hazırlıkta soru çözmek kadar çözemediğiniz sorulara anında ve hızlı çözüm desteği almak da bir o kadar önemli. Kunduz bu desteği en hızlı şekilde, kapsamlı ve güvenilir açıklamayla sizlere sunuyor.

Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz’da YKS, TYT, AYT, LGS, ALES ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen sorun kalmaz. Sorduğunuz sorular %100 çözüm garantisi ile öğrencilere iletilir. Ayrıca çözümlerde anlamadığınız kısımları sorabilir daha detaylı yanıt alabilirsiniz.

Kunduz, dershane ve özel derse göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik! Özel ders: Bir özel ders içinde ortalama 15 soru çözümü sağlanabilir. Kunduz’da aynı fiyata dilediğin zaman 600 soru çözümü alabilirsin. Özel derse göre en az 10 kat hızlı 10 kat ekonomik!

Dershane , Özel Ders , Etüt Merkezi: Dershane , özel ders ve etüt merkezlerine göre en az 10 kat daha ucuz ve hızlı! Dershane ve etüt merkezlerinde ders aralarında sınırlı soru çözümü alabilirken Kunduz’da çok daha ucuza masa başından kalkmadan soru sor ve yüzlerce soru çözümü al. Dershane ve etüt merkezlerinde öğretmen peşinde koşmaya ve özel ders için yüklü paralar vermeye son!

KUNDUZ PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WAlogo2.png
Kanala abone ol, kampanyaları kaçırma!