Kategoriler
Kunduz

Kunduz davet koduyla sen de kazan!

Kunduz davet koduyla 2024 yılında herkes gibi sen de kazan! Üyelik paketine uygun indirim kodunu girmeyi de unutma!

2024 yılında dönemlik üyelik paketi alırken 300 tl indirim için ALİSAN300 kunduz indirim kodunu giriniz.

Öğrenciler, 2024 yılında da kunduz eğitmen davet kodu ile hem aylık hem de dönemlik olarak kunduza indirimli üye olabiliyorken, öğrenciler kendilerine ait davet koduyla kunduzdan 3 soru kredisi kazanabiliyor.

Kunduz davet kodu
Kunduz Eğitmen Davet Kodu 2024-2025

Böylece kunduz soru uygulamasını denemek için üye olan öğrenciler, kunduzdan üyelik satın almadan önce arkadaşlarını davet ederek kunduza bedava soru sorarak ücret ödemeden kunduzu yakından tanımış olur.

Öğrenciler, sınırsız soru sormak ve kunduzun bir çok fırsatlarından yararlanmak için aylık yada dönemlik paketlerden birine kunduz davet kodu ile indirimli üye olabilir.

Kunduz Üyelik Paketleri için TIKLAYIN

Öğrenciler davet koduyla 2024 yılında da anında indirim kazanıyor!

Kunduz soru uygulamasına deneyip memnun kalan bir öğrenci, kunduza 2024 yılında aylık yada dönemlik üye olurken kunduz indirim koduyla anında indirim kazanır. Bunun için kişi, ya üye olurken ödeme aşamasında “indirim kodu” yerine ALİSAN453T kodunu kopyalar-yapıştırır (yazar) yada “https://getkunduz.app.link/nIuqPXBf93” şeklindeki eğitmen indirim davet linkine tıklayarak kod indiriminden hemen yararlanır.

Kunduz davet kodu
Kunduz dönemlik eğitmen davet kodu

Öğrenci hem eğitmenin davet koduyla üye olurken indirim kazanmış olur hem de kendi kodu ile soru hakkı elde etmiş olur.

Kunduz öğrenci davet kodu

Kunduz Eğitmen Davet Koduyla Öğrenciler İndirim Kazanır!

Kunduz eğitmenlerinden birine ait kunduz davet kodu ile kunduz üyelik paketlerinden herhangi birini satın alan öğrenciler anında indirim kazanır.

İndirim miktarı her yıl değişmektedir. Geçtiğimiz yıllarda 20 tl, 50 tl olan davet kodu indirim miktarı 2023-2024 yılında 125 tl olarak belirlendi. Kunduza ilk kez üye olan bir öğrenci, ALİSAN453T kunduz davet kodunu girerek anında 125 tl indirim kazanır. Diğer taraftan dönemlik üyeliklerde “indirim kodu” yerine ALİSAN300 girilirlerse anında 300 tl indirim kazanılır.2024-2025 yılı indirim miktarı 2024 Temmuz-Ağustos aylarında belli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir