Kategoriler
Kunduz

Kunduz Nedir? Kunduz Üyelik Paketleri

YKS başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm sınavlara destek kunduz.com tarafından verilmektedir. Alanında uzman eğitimci  kadrosu ile uzaktan eğitim anlayışı ile hizmet veren Kunduz her geçen gün büyümeye devam ediyor. Özel derse göre oldukça ekonomik olan Kunduz’u denemeyi unutmayın deriz.

YKS, LGS, TYT, AYT, YDT gibi büyük önem taşıyan sınavlarda uzaktan ders alma, soru çözme gibi hizmetleri sunan kunduz promosyon  ile avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kunduz.com bugüne kadar binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmayı başardı. Alanında en iyi derecelere sahip olan öğretmenler ile  YKS, LGS, TYT, AYT, YDT gibi sınavlara hazırlanmanız için yola çıkıyor ve sizleri online YKS kursu programları ile bir adım öne çıkartıyoruz. Online ders alma, online soru çözümü gibi ; yüz yüze dersler, yüz yüze soru çözümleri gibi birçok hizmeti öğrencilere sunan kunduz.com şimdi kunduz indirim kodu  sizleri bekliyor. Kunduz.com üzerinden birçok eğitici tarafından çözemediğiniz soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Ayrıca yüz yüze eğitim alabileceğiniz sitemiz siz değerli öğrencilere ve onların velilerine kunduz promosyon ile avantajlar sunmaktadır. Sizlerde kunduz promosyon avantajını kaçırmak istemiyorsanız üye olurken “Promosyon kodunu gir” alanına aşağıdaki gibi “ALISAN453T” kodunu giriniz.

Kunduz İndirim Kodunu Kaçırmayın! 

Sınavlara hazırlık süreçlerinde konuların anlaşılması çok önemlidir. Bunun sağlanabilmesi içinde devamlı olarak soruların çözülmesi ve de verimli olarak ders tekrarlarının yapılması gerekmektedir. Şayet ders konularından herhangi biri tamamlanmaz ve de iyi bir şekilde anlaşılmaz ise istenilen sonuca ne yazık ki ulaşılamayacak ve sonuç hüsran olacaktır.

Kunduz.com, dersleri pekiştirici birçok kaynağı içerir. Ayrıca bu kaynaklarda ki bilgiler eğitimcilerimiz tarafından sizlere anlatılarak, sınavlar için ön hazırlıklar yapılmış olur. Çalışmanız gereken dersleri; konu anlatımlı olarak sunan platformumuz ayrıca videolu soru çözümleri konusunda da hizmet vermeye çalışıyor. Buna örnek vermek gerekirse ; Kimya dersinize çalışmanız gerektiğini varsayalım. Kunduz.com sayesinde uzman eğitimciler tarafından sizlere aktarılan tüm Kimya dersi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dersler yapıldıktan sonra yapamadığınız Kimya dersi sorularının çözümlerini videolu olarak isteyebilirsiniz. En son aşamada ise Kimya dersi testlerini çözerek bir durum değerlendirmesi yapmanız da mümkün olacaktır. Hatta bu sayede, Türkiye genelinde Kunduz.com platformunda  yer alan diğer öğrenciler arasında sıralamanızı da öğrenebilirsiniz.

Kunduz.com yenilikçi ve güncel verileri takip eden ekip üyelerine sahip bir eğitim sitesidir. Sınav müfredatına en uygun olan güncel konu başlıkları, uzman eğitimciler tarafından sizler için hazırlandı. Sınıf kategorilerine göre; 9.sınıf ders konu anlatımları, 10. sınıf konu anlatımları, 11. sınıf konu anlatımları TYT ve AYT güncel konu başlıklarına göre derlenmiştir. Tüm sınavların konuları ve müfredatı içeren ders videolarına tek bir platformda kolayca ulaşılabilir. Derslerin kalitesi sayesinde başarı düzeyinizde yüksek oranda bir artış olduğu hemen farkedilecektir. 

Ülke genelimizde platform üzerinden yapılan deneme sınavları ile kunduz soru çözümü yapılarak asıl sınavlara hazırlık sağlanır. Bu sayede sınava girecek adayların arasındaki sıralama için bir ön fikir ortaya çıkar. Kunduz soru çözümü, deneme sınavı sonuçları sayesinde, hangi ders başlıkları konusunda eksikliklerin bulunduğu ya da hangi derslerde başarılı olunduğunun farkına varılır. Eksikliğin söz konusu olduğu konular kunduz soru çözümü ile giderilir. 

YKS, TYT, AYT sınavları için hazırlık yapan 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf ve 12.sınıf öğrencileri rahatlıkla kunduz bedava üyelik ile ders almaya başlayabilirler. Matematik-Geometri başta olmak üzere tüm dersler hakkında ders alma imkanı bulunan platformda kunduz bedava üyelik yapılarak giriş sağlanması yeterli olacaktır. Ayrıca tüm ders başlıklarını kapsayan Premium içerikler ile sınavlara hazırlık süreçlerinin olumlu bir şekilde tamamlanması sağlanır. 

Çeşitli soru çözümleri, videolu soru çözümleri, deneme testleri, yüzyüze online ders anlatımı, videolu konu anlatımları ile kunduz.com sizin en iyi çalışma arkadaşınız olacaktır. 

Kunduz İndirim Kodunu Kaçırmayın! 

Kunduz öğrencileri, alanında uzmanlaşmış eğitimciler tarafından hazırlanmış olan kunduz soru çözümü ve binlerce soru çeşitleri ile tarama testleri sayesinde kunduz öğrenci yetiştirmektedir. Güncel ders müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan, videolu konu anlatımları ulaşmak için kunduz promosyon sayesinde de fayda sağlayabilirsiniz. Rehber kunduzlarımız ile oluşturduğumuz ekip sayesinde altyapımızı sağlam atmayı başardık. Online özel derslerimiz ile birlikte kunduz öğrenci yetiştirmeye devam ediyoruz. 

Her sınıfta ki öğrencilerimiz için sorumlu oldukları dersler  ile hizmet vermeye çalışan plartformumuz, kunduz öğrenci yetiştirmek için aynı zamanda okul derslerine de yön vermeye çalışmaktadır. Kunduz Öğrenci, çözemedikleri sorular için kunduz.com üzerinden anlayabilecekleri şekilde yanıtlara ulaşabilmektedir. Hemde akıllı telefonlar üzerinden de rahatlıkla hizmet alabiliyorlar. Böylelikle kunduz öğrenci bir tuşla plartformumuza ulaşarak çalışma düzenini de bozmadan sorularını çözmeye devam ediyor. Deneme testlerinde, başarı sağlanmayan sorularda ise uzmanlarımız devreye girerek, kunduz öğrenci için elinden geleni yaparak anlaşılmayan soruların yanıtlarını anlamalarını sağlıyor. 

Kunduz.com sağlam kurmuş olduğu alt yapısı sayesinde online olarak yüz yüze dersleri kunduz öğrenci için istediği her yerde kullanım sağlayabilme imkanını da tanıyor. Böylelikle de öğrenciler evlerinde gerekli olan tüm derslere ve kaynaklara ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca yapamadıkları sorulara da anında yanıt alabilirler. 

Kunduz.com’un sunmuş oldukları hizmetler sayesinde maliyetler de düşerek gerekli derslerin alınması sağlanır. Alanında belli bir seviyeye ulaşmış olan uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış olan sorular ve yanıtları 15 dakika içerisinde kunduz öğrenci ile çalışılsın. Okullarda yer alan müfredatlara uygun olarak tasarlanmış olan bu sorular ile kunduz öğrenci bir adım önde olacak. Ayrıca veliler için rehber hizmetlerimiz ile de yol gösterici olmaya çalışıyoruz. Velilerimiz ile koordineli olarak çocuklarımızın hazırlanması ve de başarılı olmalarını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Sizler de kunduz ayrıcalığı ile kunduz öğrenci olarak bir adım öne çıkmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin. 

Kunduz Üyelik Paketleri

Kunduz Dönemlik Paketler %45 İndirimli Sınırsız Soru Çözümü- Sınırsız Soru 55,55₺ x 9 ay olarak hesaplanır. 2-3 taksit seçenekleri mevcuttur.

Kunduz Aylık Paketler % 35 İNDİRİM 100 Soru Çözümü – 100 Soru 49,99₺ x 9 ay olarak hesaplanır. 2-3 taksit seçenekleri mevcuttur.

Özel ders ücreti ise 60 TL’dir.

Kunduz tüm problemlerin en hızlı ve de en güncel biçimde çözülmesi için ekipler, 7 gün 24 saat kunduz öğrencilerimize yani sizlere özverili bir şekilde destek olmaya çalışıyor. Ders Paketleri,kunduz öğrenci grupları kaliteli ve de hızlı olarak ulaşılması sağlanması için uzman kişileri sizler ile buluşturuyor.

Devam etmek istemeyen iptal edebilir

Kunduz paketleri; aylık olarak her 30 günde bir otomatik olarak yenilenmektedir. Kunduz paketleri, kunduz ücreti 2021 tarifesine göre her ay için ayrı ücret ödenerek yenilenir. Otomatik yenilenmenin iptal edilmesi halinde ise paketlerin bir sonraki ay yenilenmesi kesinlikle söz konusu değildir. Kunduz dönemlik paketler ile sınava hazırlanma sürecine kadar devam ederek bütün dönemlerin ücreti kunduz indirim kodu sayesinde indirimli olarak tek seferde alınacaktır. Dilerseniz kredi kartına özel taksit seçenekleri ile kolay ödeme imkanından da yararlanabilirsin.

Kunduz’dan Size Mesaj Var! 

Kunduz’un tohumları Türkiye’de yatılı bir devlet okulunda atıldı. 3 arkadaş olarak İzmir Fen Lisesi’nde tanıştık. Her yıl milyonlarca öğrencinin hazırlandığı üniversiteye giriş sınavına bu lisede hazırlandık ve birlikte Boğaziçi Üniversitesi’ni kazandık.

Türkiye’nin her yerinden ve her kesiminden öğrencinin olduğu bu küçük okulda kaliteli eğitimin aslında herkesin hayatını nasıl değiştirebileceğini görmek bizi Kunduz’u kurmak için bir araya getirdi. Lise ve üniversite arkadaşlarımız ve birçok eğitim sevdalısı ekip arkadaşımız bu değişim serüveninde bize katıldı.

Biz inanıyoruz ki kaliteli eğitimin Anadolu’da küçük bir okulda yarattığı değişim teknolojiyle milyonlara ulaştırılabilir ve bu değişime tüm dünyanın ihtiyacı var. 2018’de Silikon Vadisi’nin önde gelen yatırımcıları bu hayalimizi paylaştı. Şimdi ise Kunduz her yıl daha fazla ülkede öğrencilerin sorularını cevaplayarak büyümeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir