Kategoriler
Kunduz

Kunduz soru uygulamasında üyelik ücreti ödeme yöntemleri

Kunduz soru uygulamasında paket üyelik ücretleri üç farklı şekilde ödenebilir:

Kunduz Ödeme Yöntemleri:
1- Kredi Kartı: Dilediğin kredi kartı ile ödeme yapabilir ve çok aylık paketlerimizde taksit imkanından faydalanabilirsin.

2- Banka Kartı / Sanal Kart: Ödeme ekranında “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyip ödeme işlemine devam edebilirsin.

3- Havale: Hesap bilgilerine ulaşmak için uygulama içerisindeki “Destek” kısmına yazabilir ya da destek@kunduzapp.com’a mail atabilirsin.

DİKKAT: Kampanyalı paketlerde havale geçerli değildir. Havale ile yapılan ödemelerde taksit seçeneği bulunmuyor.

Kunduz üyelik paketlerin geçerlilik süresi ne kadar?

Kunduz üyeliği aylık ya da dönemlik ödeme tercihleriyle alınabilir. Aylık ödemelerde her 30 günde bir yenilenirken avantajlı dönemlik paket alınması durumunda kesintisiz olarak 30 Haziran 2024’ye kadar kullanılabilir ve sonrasında yenilenmez, otomatik sonlandırılır.

Kunduz üyelik paketleri her ay otomatik yenilenir mi?

Kunduz paketleri her ay otomatik olarak yenilenir. Bu sistemin
kullanmasının nedenini kunduz üyelerin %93’ünün her ay paketlerini yenilemesi ve böyle yoğun bir süreçte her ay ödeme işlemi gerçekleştirmek istememeleri şeklinde ifade ediyor. .
Paketinin yenilenmemesini istiyorsan dilediğin zaman uygulama içerisindeki Profil>Plan Detayları kısmındanOtomatik Ödeme Durumu” butonuna tıklayarak otomatik ödeme iptalini yapabilir.Böylece mevcut paketini paket bitim tarihine kadar kullanabilir ancak süresi dolduğunda paketin otomatik yenilenmez, iptal olur.

Kunduz’da otomatik yenile nasıl kapatılır?

Paketinin yenilenmemesini istiyorsan uygulama içerisindeki Plan Detayları kısmından üyelik İptali gerçekleştirebilirsin. Böylece mevcut paketini paket bitim tarihine kadar kullanabiliyorsun ve paket bitiminde paketin otomatik olarak yenilenmiyor.

Ancak dönemlik paketler ise süresi tamamlandığında yenilenmez. Üyeliklerle ilgili sorularını kunduz destek ekibine şu e-mailden gönderebilirsin: destek@kunduzapp.com

Kunduz paket iadesi mümkün mü?

Kunduz paket iadesini başlangıç tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde soru haklarını hiç kullanmadıysan yapılabilir ve senin de bu talebini ilk 14 gün içerisinde yapman gerekiyor.

Eğer kunduza üye olmaya karar verdiysen anında 50 ₺ indirim kazanmak için kunduz indirim kodunu kullan. KOD:ALISAN453T

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir