Kategoriler
Kunduz

Kunduz’da Tosla ile %25 İndirim Kazan!

KUNDUZ ve TOSLA iş birliği öğrencilere Mayıs’ta 30TL ye yakın indirim kazandırıyor!

Mayıs’ta Kunduz’a web sitesi üzerinden üye olun, 50 TL kunduz İndirim kodu indirimine ek olarak TOSLA kart ile %25 indirim daha kazanın!

Kunduz web sitesi üzerinden kunduz üyeliğinden 20 TL artı %25 indirim kazanmak için ödeme aşamasında TOSLA kredi kartı bilgilerini kullanıp “promosyon kodunu gir” e ALISAN453T kodunu girmen yeterli.

HEM TOSLA KULLAN HEM İNDİRİM KODU KULLAN DAHA ÇOK KARLI ÇIK!

Tosla ile Kunduz Üyelik Paketlerinde kaçırılmayacak indirimler

Kunduz Soru Uygulamasında Sınırsız paketi web sitesinden almak için TIKLAYINIZ (Uygulama üzerinden alınırsa sadece kod indirimi uygulanır.)

Kunduz Soru Uygulamasından 100 soruluk soru paketi web sitesinden almak için TIKLAYINIZ (Uygulama üzerinden alınırsa sadece kod indirimi uygulanır.)

Kunduz-Tosla Kampanya Detayları-Kampanya Koşulları

* Udemy ve Kunduz web siteleri üzerinden Tosla Kart’ın ile yaptığın harcamaların %25’i Tosla hesabına anında iade edilir.
*Unutma kampanya dönemi içerisinde toplam maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
*Udemy ve Kunduz mobil uygulamaları üzerinden yapılan üyelik ödemelerinde kampanya geçerli değildir.
*1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından kampanya dönemi içerisinde hem Udemy, hem Kunduz ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 20 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
*İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
*Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
*Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Tosla, banka hesabı olmaksızın, kolayca para gönderip almayı; para yükleyip çekebilmeyi sağlayan yepyeni bir uygulama. Hızlı, kolay, sosyal.

TOSLA KART (İsimsiz)

Tosla Kart Nedir?

Tosla bir Akbank girişim olan AkÖde tarafından geliştirilmiş elektronik para platformu. Bu platform üzerinden üyeler birbirlerine para gönderebiliyor, oyun pinleri için ödemeler yapılabiliyor.

Tosla Kart, Tosla hesabındaki bakiyeni dijital ya da mağaza ödemelerinde kullanmanı sağlayan, ön ödemeli bir kart. Tosla’nda ne kadar varsa, Tosla Kartı’ında da o kadar var.

Tosla kart Nerelerden Alınır?

Tosla Kart’ını CarrefourSA, Teknosa, D&R mağazalarından, ŞOK Marketler’den, Banabi uygulamasından, Hepsiburada’dan ve Zorlu PSM otomatlarından satın alabilirsin. Buradan alacağın kartlar anonim olacak, yani üzerinde ismin yazmayacak sadece kart numarası yazacak.

Kartının üzerinde ismin de olsun, kartın sana özel olsun istersen Tosla uygulamasına gir ve profiline tıkla. “Kart Başvurusu” butonuna tıklayarak, başvurunu bize gönder, tosla en kısa zamanda kartını kurye ile sana ulaştırsın.

Ayrıca Tosla uygulamasından ve web sitesinden de ismine özel Tosla Kart’ını sipariş edebilirsin.

Şimdilik, KUNDUZ üyelik ödemeleri TOSLA ile yapıldığında %25 indirim mayıs ayı için geçerli. Ay sonunda bu kampanya uzatılır mı bilemeyiz. Bu nedenle özellikle YKS ye hazırlanan öğrencilerin bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir