Kategoriler
Kunduz

Kunduz 2023-2024 Yılı Paket Fiyatları

Kunduz soru sorma uygulaması 2023-2024 eğitim-öğretim yılı dönemlik paket ücretlerinde indirim devam ediyor! Ayrıca promosyon kodlarını girerek ek indirimden de yararlanabilirsin!

Kunduz dönemlik paket üyeliklerinde anında 300 tl indirim kazanırsın
Kunduz dönemlik paket indirim kodu
Kunduz aylık paketler promosyon kodu

KUNDUZ ÜYELİK PAKET ÇEŞİTLERİ

Kunduz’un 5 Ekim 2023 tarihli fiyatlar. Zaman zaman kampanya düzenlendiği için fiyatla değişebiliyor.

Güncel fiyatlar için kunduz.com un web sayfasını ziyaret ediniz.

11,10,9,7,6 ve 5.Sınıfların aylık ve dönemlik paketlerin içeriği ve ücreti YKS, LGS, KPSS, DGS gibi sınavların paketinden farklılık göstermektedir.

Detaylar için TIKLAYIN

2023-2024 Yılı Kunduz DÖNEMLİK Üyelik Paket Fiyatları

2023-2024 Öğretim Yılı Kunduz AYLIK Üyelik Paket Ücretleri

Dönemlik paket: Kunduz dönemlik paketler SINIRSIZ SORU PAKETİ ve STANDART SORU PAKETİ olarak ikiye ayrılmaktadır. Dönemlik paketler sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti tek seferde alınır ya da dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerden yararlanabilirsin!

Sınırsız soru paketi: Kunduz paketlerinde herhangi bir soru sınır yok! Bu paket yapamadığın bütün soruların çözümlerine ulaşabilmen için tasarlandı. Sınırsız paket sayesinde dilediğin zaman, dilediğin yerden, dilediğin kadar soru sorabilirsin.

Aylık ve Dönemlik Paket Arasındaki fark: Aylık paketler her 30 günde bir otomatik olarak yenilenir ve her ay için ayrı ücret ödersin. Otomatik yenilenmeyi iptal ettiğinde paketin bir sonraki ay yenilenmez. Dönemlik paketlerimiz ise sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti indirimli olarak tek seferde alınır. Dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Kunduz’da otomatik yenilenme nasıl iptal edilir? Kunduz aylık paketinin yenilenmemesini istiyorsan dilediğin zaman uygulama içerisindeki Profil>Plan Detayları kısmından “Otomatik Ödeme Durumu” butonuna tıklayarak otomatik ödeme iptalini gerçekleştirebilirsin. Böylece mevcut paketini paket bitim tarihine kadar kullanabilir ancak süresi dolduğunda paketin otomatik yenilenmez, iptal olur.

Aylık paket için ise ALISAN453T kodunu girerek 125 tl indirim kazanabilirsin.

“Kunduz 2023-2024 Yılı Paket Fiyatları” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir