Kategoriler
Kunduz

Kunduz 2022-2023 Yılı Paket Fiyatları

Kunduz soru sorma uygulaması 2022-2023 eğitim-öğretim yılı “Dönemlik-Aylık” 100 Soru ve Sınırsız soru paket ücretlerinde indirim yaptı!

2023 Yılı Kunduz Aylık Paket Ücretleri

%50 indirimli bu kampanya 30 Haziran 2023 tarihine kadar geçerlidir. İndirim koduyla aylık soru paketini 99 TL ye alabilirsin!

2023-2024 Yılı Kunduz Aylık Paket Ücretleri

Kunduz 2023 yılı dönemlik aylık paketi ücretleri

Dönemlik paket: Kunduz dönemlik paketler SINIRSIZ SORU PAKETİ ve STANDART SORU PAKETİ olarak ikiye ayrılmaktadır. Dönemlik paketler sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti tek seferde alınır ya da dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerden yararlanabilirsin!

Sınırsız soru paketi: Kunduz paketlerinde herhangi bir soru sınır yok! Bu paket yapamadığın bütün soruların çözümlerine ulaşabilmen için tasarlandı. Sınırsız paket sayesinde dilediğin zaman, dilediğin yerden, dilediğin kadar soru sorabilirsin.

Aylık ve Dönemlik Paket Arasındaki fark: Aylık paketler her 30 günde bir otomatik olarak yenilenir ve her ay için ayrı ücret ödersin. Otomatik yenilenmeyi iptal ettiğinde paketin bir sonraki ay yenilenmez. Dönemlik paketlerimiz ise sınava kadar devam eder ve bütün ayların ücreti indirimli olarak tek seferde alınır. Dilersen kredi kartına özel taksit seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Kunduz’da otomatik yenilenme nasıl iptal edilir? Kunduz aylık paketinin yenilenmemesini istiyorsan dilediğin zaman uygulama içerisindeki Profil>Plan Detayları kısmından “Otomatik Ödeme Durumu” butonuna tıklayarak otomatik ödeme iptalini gerçekleştirebilirsin. Böylece mevcut paketini paket bitim tarihine kadar kullanabilir ancak süresi dolduğunda paketin otomatik yenilenmez, iptal olur.

Aylık paket için ise ALISAN453T kodunu girerek 50 tl indirim kazanabilirsin.

“Kunduz 2022-2023 Yılı Paket Fiyatları” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir