Kategoriler
Kunduz

Kunduz’a davet et hem sen, hem de davetli kazansın!

Kunduz Soru uygulamasına üye olanlar 2 kez kazanıyor! Kunduz soru uygulamasına ilk üye olurken de kazan, arkadaşın üye olurken de kazan!

Eğer Kunduz soru uygulamasına üye olduysan, arkadaşlarını davet ederek hem sen indirim kazanmış, hem de arkadaşlarını kunduza indirimli üye yapmış olursun. Böylece kunduz ile her yönden kazanmış olursun!

Eğer kunduz üyesi isen, arkadaşların kunduz sitesinden ödeme yaparken, Promosyon Kodu kısmına sana ait olan davet kodunu
girmeleri gerekir, böylece arkadaşların paket alırsa kunduz’a indirimli başlayacak. Eğer arkadaşların senin davet kodunla üye olduysa, arkadaşların ilk 3 sorusunu sorduktan veya paket aldıktan 14 gün sonra senin hesabına da para yüklenecek ve bir dahaki paket alımında indirim olarak kullanabileceksin.

NOT: Eğer otomatik ödemen aktif ise arkadaşını davet ederek kazandığın para ödeme tutarından otomatik olarak kesilir. Eğer otomatik yenilemen aktif değil ise kazancın 1 ay içerisinde kullanılmak üzere cüzdanında birikir. Paket alımı sırasında cüzdanındaki tutarı kullanarak indirimden faydalanabilirsin.

Kunduz’a üye olurken de kazan!

Eğer kunduz’a üye olurken ALISAN453 davet kodunu kullanırsan hem üye olurken indirim kazanmış olursun, hem de arkadaşların senin davet kodunu kullanarak kunduz üyelik satın alırsa ikinci kez kazanmış olursun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir