Kategoriler
Kunduz

Kunduz Premium ile ilgili sorular-cevaplar

Kunduz Premium Video Konu Anlatımı: Uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış, tüm dersleri ve müfredatı kapsayan konu anlatım videoları, etkili ve kaliteli bir deneyim için tek bir platformda

Video Çözümlü Tarama Testleri: 20.000+ video çözümlü ünite tarama testleri ile tüm sorularına anında detaylı cevap al!

Kunduz Premium içerik nedir ve neleri kapsar?

Kunduz soru uygulamasının yeni ürünü Kunduz Premium içeriği üyelerden gelen öneriler ve istekler dikkate alınarak, öğrencilerine derslerine daha fazla katkıda bulunmak amacıyla hazırlardı. Kunduz Premium İçerik, YKS öğrencilerinin ücretsiz bir şekilde erişebileceği TYT sınavına yönelik birçok içeriği barındıran bir ürün. Bu içerikler müfredata uygun, güncel; 1500’den fazla video içerik, 15000 dakikadan uzun konu anlatımları, 30000’den fazla video çözümlü ünite tarama testleri ve Türkiye geneli online deneme sınavları içeriyor.

Kunduz video içeriği

Kunduz Premium içerik için ek ücret ödenecek mi?

Eğer kunduz paketlerinden birisini aldıysan, premium içerik konu anlatımlarına uygulama içinden veya websitesinden ücretsiz olarak ulaşabilirsin. Yani kısaca üyelere her şey bedava!

Kunduz web sitesinde Premium İçerikle ilgili yer alan açıklama:

“Sınava hazırlık sürecinde konu anlatım çalışması yapmak, soru çözmek, soruların çözüm yollarına hakim olmak ve bol bol kendini denemek çok önemlidir. Eğer biri eksik kalırsa tam verimli bir çalışma gerçekleşmesi zorlaşır.

Konu anlatımını ve pekiştirici örnek soru çözümlerini kapsayan video içerikler ile Kunduz Premium İçerik, ihtiyacın olan konu anlatımını, video çözümlü tarama testlerini ve Türkiye geneli online deneme sınavlarını sana sunuyor. Diyelim ki Matematik dersi çalışacaksın. Önce Matematik konu anlatımı ile alanında uzman eğitmenlerin sana sunduğu bilgiyi alabilirsin. Ardından videolu çözüm ile Matematik çözümleri alarak çözdüğün Matematik testlerindeki hakimiyetini arttırabilirsin. Ardından da Türkiye geneli online deneme sınavı ile diğer öğrenciler arasındaki yerini görebilir, çalıştığın konuları pekiştirebilirsin.

Müfredata uygun güncel konu anlatımları, alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlandı. Sınıfına göre 9. sınıf konu anlatımı, 10. sınıf konu anlatımı, 11. sınıf konu anlatımı, TYT konu anlatımı ve AYT konu anlatımı sayesinde hiçbir konuda eksiğin kalmaz. Tüm dersleri ve müfredatı kapsayan videoları tek bir platformda bulabilir, etkili ve kaliteli bir ders anlatım deneyimi yaşayabilirsin.

Video çözümlü tarama testleri ile konuyu tamamen kavradığına emin olabilirsin. Test ve soru çözümleri, video şeklinde alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlandı. TYT Türkçe, TYT Matematik, Fizik, Coğrafya gibi tüm derslerde, çözeceğin soruların çözümü detaylı olarak seninle paylaşılır.

Türkiye geneli online deneme sınavları, diğer sınava hazırlanan adaylar arasındaki yerini görmene imkan tanır. YKS provası olarak nitelendirebileceğimiz deneme sınavlarına Türkiye’nin her yerinden katılabilirsin. Deneme sınavı sonuçları, sana hangi konularda eksiğinin olduğunu ve hangi konularda yeterli olduğunu söyler. Eksik olduğun konuları, Kunduz Premium İçerik konu anlatımı ve video çözümlü tarama testleri ile öğrenebilirsin.

YKS, TYT ve AYT için hazırlık yapan 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar Kunduz Premium İçerik’ten gönül rahatlığıyla faydalanabilir. TYT Biyolojiden AYT Tarih konularına kadar tüm konu başlıklarını kapsayan Premium İçerik, sınava hazırlık sürecinde atladığın bir nokta kalmamasını sağlar.

Konu anlatımı çalış, test çöz, videolu çözüm al, online deneme sınavına katıl. Bu basamakları takip ederek sen de sınav sürecinde hedeflerine kolaylıkla ulaşabilirsin!

Premium İçerik Kullananlar Kunduz Üyeleri Ne Diyor?

“Premium İçerik gerçekten çok güzel. Dershaneye gitmiyorum ama Kunduz bana dershanenin kattığı şeyin binlerce üstünde şey katıyor. Çok teşekkürler bu denli ilgilendiğiniz için.” Nergiz Bakır (12.Sınıf)

“1.5 senedir Kunduz’u kullanıyorum. Yaptığınız denemelerle, attığınız genel tekrar testleriyle, hemen çözdüğünüz sorularla bana çok yardımcı” oldunuz. Oğuzhan Gürsoy (12.Sınıf)

“Uygulamayı güncelledikten sonra Premium İçerik’e eriştim ve çok beğendim. Hele ki videolu çözüm ve sorular harikaydı. Emeği geçen herkese teşekkürler.” Onur Özkan(12.Sınıf)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir