Kategoriler
Kunduz

2020-2021’de Kunduz’la Kazanan Öğrencilerin Görüşleri-Yorumları

Kunduz soru uygulamasına üye olma konusunda tereddüdü olan öğrencilere, Kunduzla sınava hazırlanan öğrencilerin yorumları, karar verme konusunda yardımcı olacağını düşünüyoruz. İşte Kunduzla sınava hazırlanan öğrencilerin görüşleri:

Kunduz Nedir?

Furkan Tokmak(Pamukkale Üniversitesi):
“Diş HekimliğiÖncelikle sorularıma en kısa süre cevap verildiği için Kunduz ekibine teşekkür ederim. Kunduz ile hazırlanmak beni büyük bir yükten kurtarmıştı gerçekten. Nerede olursam olayım gerek evde gerek kütüphanede yapamadığım sorulara cevap bulabildim. Belki bir gün Kunduz ekibinin içinde ben de olup sorusu olan kardeşlerime yardımcı olmak isterim.”

Yusuf Kaan Akçay(Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği):
“Bence sınava hazırlanma sürecinde en önemli olan şey yapamadığım ve yanlış yaptığım soruların doğrusunu öğrenmekti. Çünkü direkt eksikleri gösteriyor ve bu eksiklere çalışmak hızli net artışı sağlıyor. Bu soruları çözdürmemde de okulda veya etütteki hocalardansa Kunduz’daki hocalara sorularını çözdürmek çok daha kolay oluyor. Bunun için ekibinize teşekkür ederim.”

Erencan Örün(İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği):
“Bu pandemi sürecinde çok yardımcı oldu. 7/24 soru sorma imkanı mükemmel bir şey. Pandemi olmasaydı bile okulda dershanede hocalarla çok kısıtlı iletişime geçebiliyoruz. Kunduz’a hiç çekinmeden bütün sorularımı attım. Ayrıca bir çoğu yayının soru çözümü çok yetersiz. Bazı çözümler ise aşırı uzun sürüyor. Kunduz’da anlatımın direkt yazılı olması çok büyük avantaj. Ayrıca bir sürü arkadaşım benden görüp satın aldılar. Hepsi çok memnun kaldı”

Ozan Yorulmaz(Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi-İngilizce):
“Kunduz sayesinde tüm sorularımı sorma fırsatı buldum. YKS hazırlık sürecinde zamanla yarışıyoruz, bu yüzden aklıma takılan soruların cevaplarını mümkün olduğunca kısa sürede almak istiyordum. Kunduz’a sorduğum sorular 5-10 dakika içinde çözülüyordu ve çözüm anlaşılır ve kaliteli oluyordu. Anlamadığım bir yer olduğu zaman da hocaya tekrar tekrar sorma şansım vardı. Özellikle geometri sorularında ve TYT sosyal sorularında Kunduz’dan çok yararlandım.”

Fatma Pelin Göçer(Boğaziçi Üniversitesi Felsefe):
“Ben hem dershaneye gittim hem özel ders aldım ama pandemi dolayısıyla hocalarla birebir ders yaptığım süre çok azdı. Bu yüzden kendi başıma çalışmaya alıştım. Kunduz’un bunda çok büyük bir etkisi oldu. Ders çalışırken neyi bilip neyi bilmediğinizi en iyi kendiniz bilebilirsiniz. Herhangi bir hoca sizin tam olarak nerede takıldığınızı umursamayabilir ve atlayabilir. Kunduz’la beraber yapamadığım veya başka çözümü var mı diye merak ettiğim sorularımın çözümüne ulaştım ve bu beni çok tatmin etti.”

Emir Mehmet Ersöz(Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği):
“12.sınıfta kullanmadım. Pandemiden de kaynaklı 51000 yaptım.
Mezun senemde 22000 başarımın temel kaynağı olan Kunduz’a çok teşekkür ederim. Önüme gelene öneriyorum. Çok hızlı bir şekilde hoca aramadan geri dönüş almayı sınavı kazanmanın temeli olarak görüyorum. Sizler bu ücretlerle benim başarımın kaynağı oldunuz ben de bu sisteme yardım amaçlı eğitmen olmak istiyorum. Kunduz ekibine teşekkür ederim her zaman benimleydiniz. Teşekkürler.”

Diğer yorumları da görmek isterseniz TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir