Kategoriler
Kunduz

Kunduz Soru Uygulaması Öğrenci Görüşleri-Yorumları

Kunduz Soru Uygulaması ile sınava hazırlanıp hedeflediği bölümü kazanan öğrenciler Kunduz ile ilgili görüşlerini bizimle paylaştılar. Bu öğrencilerin her biri, kunduz hakkında merak edilen bir çok konuyu öyle güzel özetlemişler ki…Uygulamayı kullanıp kullanmamakta tereddüt eden öğrenciler, Kunduzla sınava hazırlananların değerlendirmelerini okumalarını tavsiye ederiz.

İşte Kunduz’la Kazanan öğrencilerin uygulamayla ilgili görüşlerinden-yorumlarından Kunduz’u en doğru şekilde özetleyen cümleler:

Anında anlamadığım soruların çözümüne ulaşabilmek zamanı yönetebilmemi sağladı.”

” Özellikle denemelerde yapamadığım sorularda Kunduz çok yardımcı oldu.”

” Sınava hazırlanacaklara kesinlikle tavsiye ederim.”

” Ne kadar ücretli bir uygulama olsa da bence sonuna kadar değer. Kunduz bunların kat kat fazlasını hak ediyor!”

” Takıldığım soruların çözümüne saat kaç olursa olsun, beş dakika içinde ayrıntılı bir şekilde ulaşabilmek çok yararlı oldu.”

” Gecenin bir yarısı çalışan bir öğrendi olduğum için o saatte bile yapmadığım soruların çözümlerine ulaşabilmek bana çok fayda sağladı.”

” Son haftalarda ise Kunduz’un online denemelerine katıldım ve oldukça memnun kaldım.”

” Gecenin bir yarısı çalışan bir öğrenci olduğum için o saatte bile yapmadığım soruların çözümlerine ulaşabilmek bana çok fayda sağladı.”

KAZANAN ÖĞRENCİLERİN GÖRÜŞLERİ YORUMLARI

Onurhan T. /ODTÜ-İşletme

İstediğim soruyu istediğim saatte atarak kolay yoldan çözümüne ulaşabildiğim bir uygulamaydı. Sınav yılımda bana yardımcı olan etmenlerden biriydi. Kunduz’a ve tüm Kunduz ekibine çok teşekkür ederim!

Ceran K./Kastamonu Üniversitesi-Tıp

Bu süreçte çok yalnızdım. Sorularını sorabileceğim uygulama dışında kimse yoktu. Başta ön yargılıydım uygulamaya karşı ama kullandıkça çok şey kazandırdığını fark ettim. Keşke 12. sınıfta da kullansaymışım dedim. Her şey için çok teşekkür ederim!

Kunduz dönemlik paketlere ilk kez üye olurken anında 300 tl indirim kazanırsın
Kunduz dönemlik indirim kodu

Sabır Ç./Pamukkale Üniversitesi-Tıp:

Sınav sürecinde en önemli şey zaman yönetimi. Kunduz kullanmaya başladıktan sonra kendime bolca vakit ayırabildim. Çünkü anında anlamadığım soruların çözümüne ulaşabilmek zamanı yönetebilmemi sağladı, teşekkürler Kunduz!

Begüm Y./Ordu Üniversitesi-Diş Hekimliği

Kunduz’u sınava bir ay kala kullanmaya başladım. Ama keşke daha önce kullansaydım dedim. Hiçbir kuruma gitmeyen mezun bir öğrenciydim.
Özellikle denemelerde yapamadığım sorularda Kunduz çok yardımcı oldu, teşekkürler!

Sevda S./Hacettepe Üniversitesi-Psikoloji

Kunduzla sınava hazırlanmak verdiğim en iyi kararlardan biriydi.
Özellikle okulda öğretmenlere soru sormak için saatlerce sıra bekleme ve istediğin kadar soru soramama derdinin olmaması benim için büyük bir avantajdı. Sınava hazırlanacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Kunduz ekibine çok teşekkürler!

Beyza K./İstanbul Üniversitesi-Diş Hekimliği

Kunduz’u sınava hazırlık yılımın son zamanlarında fark ettim ve çok memnun kaldım. Gayet geliştirilmiş ve güzel bir uygulama. Sınava hazırlanan ve mezuna kalan tüm arkadaşlarıma da tavsiye ettim!

Abdullah Eren İ. /İstanbul Teknik ÜniversitesiEndüstri Müh.

Bu süreçte Kunduz bana çok yardımcı oldu. Kunduz’a binlerce soru attım. Herhangi bir problem olduğunda destek ekibi sorunlarımla çok iyi ilgilendi. İstediğim üniversiteye yerleşmemde Kunduz benim için çok güzel bir araçtı.

İremnur / LGS Öğrenci Yüzdelik Dilim: 0.44

“Yaklaşık 1.5 senedir Kunduz’u kullanıyorum. Deneme sınavları, genel tekrar testleri ve anında çözülen sorularla bana çok şey kattı. Ne kadar ücretli bir uygulama olsa da bence sonuna kadar değer. Kunduz bunların kat kat fazlasını hak ediyor! Bu uygulamayı kurarak öğrencileri düşünmek çok önemli ve değerli, tekrardan her şey için çok teşekkür ediyorum! “

Erge E./İstanbul Teknik Üniversitesi-Mimarlık

Kunduz’la sınava hazırlanmak çok güzeldi. Gecenin bir yarısı çalışan bir öğrenci olduğum için o saatte bile yapmadığım soruların çözümlerine ulaşabilmek bana çok fayda sağladı. Tüm Kunduz ekibine teşekkür ederim.

Begüm D./Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi-Tıp

Gerek pandemi döneminde, gerek okulların devam ettiği dönemde, sabah akşam fark etmeden, her dersten sorularımı rahatça sorabildim.Hayallerime ulaşmamda fazlasıyla olan katkısı için Kunduz ekibine teşekkür ederim!

Ozan Y./Hacettepe üniversitesi-Tıp (İngilizce)

Kunduz sayesinde tüm sorularımı sorma fırsatı buldum. YKS hazırlık sürecinde zamanla yarışıyoruz, bu yüzden aklıma takılan soruların cevaplarını mümkün olduğunca kısa sürede almak istiyordum. kunduza sorduğum sorular 5-10dk içinde çözülüyordu ve çoğu zaman yapılan çözüm anlaşılır ve kaliteli oluyordu.

Öykü Duygu E./Ankara Üniversitesi-Hukuk

Kunduz’a istediğim her saatte her dersten yapamadığım soruları attım. Hepsine güzel ve açıklayıcı cevaplar aldım. Son haftalarda ise Kunduz‘un online denemelerine katıldım ve oldukça memnun kaldım. Her şey için Kunduz ekibine ve eğitmenlerine teşekkür ediyorum.

Beyza K./İstanbul Üniversitesi-Diş Hekimliği

Kunduz’u sınava hazırlık yılımın son zamanlarında fark ettim ve çok memnun kaldım. Gayet geliştirilmiş ve güzel bir uygulama. Sınava hazırlanan ve mezuna kalan tüm arkadaşlarıma da tavsiye ettim!

Ahmet Eray D./İTÜ-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

Nerdeyse tüm sorularıma çok hızlı cevap aldım. Sorulara detaylıca açıklama
yapan bir sürü kaliteli eğitmen var. Kullandığım için çok memnunum, herkese de tavsiye ederim!

Mustafa Ö./Ege Üniversitesi-Tıp

Kunduz uygulaması sınava hazırlanırken çok yardımcı oldu. Özellikle benim gibi dershaneye gitmeden sınava hazırlananlar için çok iyi bir platform. Sorularımın saat kaç olursa olsun, beş dakika içinde ayrıntılı bir
şekilde çözülüp elime ulaşması çok yararlı oldu!

Kaynak: Kunduz.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir