Kategoriler
Kunduz

Kunduz’a sınırsız soru sorun!

Kunduz soru çözüm uygulaması 2023-2024 eğitim öğretim yılında soru çözüm paketlerini büyüterek bomba gibi giriş yaptı! Tüm üye öğrenciler sınırsız soru sorabilir!

Artık sadece sınava hazırlanan öğrenciler değil okula devam eden 5,6,7,9,10 ve 11.sınıf öğrencileri de kunduz’a tüm derslerine destek olacak sınırsız soru sorabilecek.

Daha önceki yıllarda sadece sınava hazırlanan öğrenciler için soru çözüm desteği veriyordu. Bu yıl ise hem kapsamı genişletti hem de paket içeriklerini ekleme yaptı.

Bu yıl YKS, LGS, KPSSi DGS öğrencileri için ayrı, ara sınıflar için ayrı paketler tanımlandı. Böylece 5,6,7,9,10 ve 11.sınıf öğrencileri daha ekonomik soru çözüm paketi alabilecekler.

Tüm ders çalışma adımlarını KUNDUZ’a sığdırdık!” sloganı ile yeni eğitim öğretim yılına başlayan KUNDUZ’da neler yok ki:

7/24 Soru Çözüm
Eğitmenlerle Birebir Görüşme
Birebir Koçluk
-Grup Rehberlik Seansları
-Canlı Grup Dersleri
-Kunduz Yayın Seti
-Akılda Kalıcı Konu Anlatım Videoları
-Akıllı Testler

7/24 Soru Çözüm

Kunduz soru paketlerini alan öğrenciler istedikleri dersten, istedikleri zaman cep telefonlarından sorunun resmini çekerek kunduz eğitmenlerine sorularını 7 gün 24 saat soru sorabilir. Gecenin 3,4’ü hiç fark etmez.. Binlerce Kunduz eğitmeninden biri sizi bekliyor olacak:)

Kunduz soru uygulaması sayesinde çözemediğin soruları sormak için öğretmen peşinde koşmana hatta masandan kalkmana bile gerek yok. 50 binden fazla uzman Kunduz eğitmeninden sorularına gece gündüz en açıklayıcı şekilde çözümler al.

15 Dakikada Çözüm Cebinde

Kunduz soru uygulaması üyesi öğrencilerin artık sırada beklemesine ya da masasından kalkmasına hiç gerek yok! Kunduz’un 50 binden fazla uzman eğitmeni her dersten ve her konudan sorularını çözmek için seni bekliyor.

Sınırsız Soru Sorma Hakkı

Kunduz’da soru sorarken kendini sınırlamana gerek yok! Dilediğin kadar soruyu limite takılmadan sorup çözümünü öğrenebilirsin.

%100 Çözüm Garantisi

Kunduz’la çözemediğin soru kalmamasını garanti ediyoruz! Soruna çözüm gelmezse ya da gelen çözümü anlamazsan tekrar tekrar

Soru Arşivi

Çözemediklerini biriktirmene, biriktirdikçe unutmana artık gerek yok!İstediğin zaman dönüp çözemediklerini tekrar inceleyebilirsin.

Kunduz soru çözüm paketlerinde geçerli indirim kodlarını üyelik satın alım aşamasında “indirim kodu” yerine girmeyi unutmayın!

Kunduz indirim kodu: ALİSAN453T

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir