Kategoriler
Güncel

İlkokul 4. Sınıf- Ortaokul 5,6,7 ve 8. Sınıf 2.Dönem Sınav Dilekçesi

İlkokul 4. Sınıf ve Ortaokul 5,6,7 ve 8. Sınıf 2020-2021 yılı 2.Dönem Yazılı Sınav Tercih (Girme-Girmeme) dilekçe örnekleri aşağıdan word olarak tek tıkla indirebilirsiniz.

MEB, İlkokul ve ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerinin 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci dönem derslerinin ölçme ve değerlendirme işlemleri salgın tedbirleri kapsamında yeniden düzenlendiğini açıkladı. Yapılan açıklama ile kısaca, İlkokul 4’üncü sınıf ile ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencileri için 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci dönem derslerinin sınavla değerlendirilmesi durumu, öğrencilerin tercihine bırakılmıştır.. Bunun için ilkokul 4.sınıf ve Ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıflar için 3 farklı seçenek sunuldu. Öğrenciler bu üç farklı seçenekten birisini tercih edip bu tercihe göre okula 26 Mayıs’a kadar dilekçe verecekler. Dilekçeler elden yada e-posta yoluyla ulaştırılacak.

Daha önce liseler için yazılıya girmeme dilekçe örneklerini yayınlamıştık. Şimdide 4.sınıf ve ortaokul 5,6,7 ve 8. sınıflar için birer örnek dilekçe yayınlıyoruz.

Dilekçe örnekleri word olduğu için dilekçeleri kendiniz için kolayca düzenleyebilirsiniz. Okul, numara,ad soyad ve sınıf vb bilgilerini girdikten sonra kendinize uygun tercihi yapıp imzalamanız yeterli.

İlkokul 4.Sınıf Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ

Ortaokul 5.Sınıf Yazılı Sınav Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ

Ortaokul 6.Sınıf Yazılı Sınav Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ

Ortaokul 7.Sınıf Yazılı Sınav Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ

Ortaokul 8.Sınıf Yazılı Sınav Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ

KUNDUZ BİR SORU ÇÖZÜM UYGULAMASIDIR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir